ANAPER 20-21 NİSAN 2013 İMD SINAV SORULARI VE CEVAPLARI

20-21 Nisan 2013 tarihlerinde yapılan İş ve Meslek Danışmanı (Seviye 6) belgelendirme sınavı, Teorik sınav (A1/T1, A2/T2, A3/T3) soruları ve cevapları 24.04.2013 tarihinde sitemize yüklenecektir.

Anaper’e Soru ve cevaplar için itiraz süresi 3 iş günüdür. İtiraz süresi 26.04.2013 tarihinde mesai saati sonu itibariyle sona erecektir.

Soru ve cevaplara itiraz edecek adayları Anaper’in web sayfasında http://anaper.anadolu.edu.tr/index.php?q=node/47 adresindeki ANPR-F-27 İtiraz ve Şikâyet Formu’nu doldurarak, imzalayıp yine Anaper’in web sayfasında http://anaper.anadolu.edu.tr/index.php?q=node/10 iletişim adresinde belirtilen E-Posta adresine tarayarak göndermeleri veya faks çekmeleri, itiraz ve şikayet formunun ıslak imzalı aslını da posta yoluyla Anaper’e göndermeleri gerekmektedir.

Kontrol Et.

İŞ VE MESLEK DANIŞMANLIĞI İÇERİĞİ DOLDURULMUŞ SUNUMLAR

Zafer Zengin hocamızın itinayla çalışıp sizlere sunduğu, Saüsem ve Annaper tarafından sadece başlıkları paylaşılmış uygulama …

7 Yorum

  1. Soruları indirme linki yok.

  2. linkteki yazıyı okumadan başvuru yapmayın bu oyuna gelmeyin. bu büyük bir rant kapısı oldu hemde yasal yollarla kanmayın buna arkadaşlar.

  3. e hani nerdee dalga geçer gbi iş yapmayın ya

  4. vay arkadas reklam var içi boş ya sorular var demeyın yada paylasım yapın kafa bulmayın mılletle

  5. 2013 soruları nerden bulabiliriz…

  6. 2013 soruları nerden bulabiliriz…

  7. site yöneticisi yorumları dikkate almıyor herhalde.yoksa yok deyin.hem başlık açıyorsunuz hem de cevaplarını yayınlamıyorsunuz.bu nasıl iş?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir